پنجشنبه 27 مرداد 1401
تاریخ : شنبه 6 آذر 1400
کد 138406

مرادی نوروزی: لزوم تولید محتوای اثرگذار در زمینه حفظ محیط زیست و مصرف بهینه آب، برق و گاز/ ظرفیت اصناف استان تهران جهت فرهنگ سازی به کار گرفته شود

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران گفت: فرهنگ سازی منوط به تولید محتوای اثرگذار بر آمده از اتاق فکر می باشد از اینرو دستگاه های مختلف پیام های خود را جهت تولید محتوای اثر گذار عرضه کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ مجتبی مرادی نوروزی در جلسه کارگروه اطلاع رسانی مصرف بهینه آب، گاز و برق استان تهران اظهار داشت: همکاری و تعامل اثربخشي بین استانداری تهران و دستگاه‌های خدمات‌رسان از جمله آب، برق و گاز در زمینه مصرف بهینه وجود دارد.

وی ادامه داد: این اقدامات در زمان برگزاری انتخابات و در اوج تنش های آبی و قطعي برق در تابستان نیز دنبال شد و به تمام فرمانداری ها و شهرداری های استان اين موضوع مهم ابلاغ شد تا وحدت رویه در این زمینه ایجاد و اطلاع رسانی دقيق و به موقع انجام گردد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با اشاره به مسئولیت اجتماعی در زمینه مصرف بهینه انرژی عنوان کرد: فرهنگ سازی منوط به تولید محتوای اثرگذار بر آمده از اتاق فکر می باشد از اینرو دستگاه های مختلف پیام های خود را باید در قالب اتاق اندیشه ورز جهت تولید محتوای اثر گذار عرضه کنند.

مرادی نوروزی با بیان اینکه در اصل ٥٠قانون اساسی جمهوری اسلامی حفظ محیط زیست مورد تاکید قرار گرفته و حفظ آن يك وظيفه همگاني مي باشد ، گفت: استفاده از ظرفیت اصناف استان جهت انتشار پیام‌های مرتبط با مصرف بهینه و همچنین رعایت حفظ محیط زیست مورد توجه باشد.

وی با اشاره به تاثير و اهميت راه اندازی تور رسانه ای از سوي دستگاه های متولی، جهت آشنایی هر چه بيشتر اصحاب رسانه و خبرنگاران با وضعیت آب، برق و گاز استان، خاطرنشان کرد: هماهنگی و تعامل مجموعه های مختلف می‌تواند نقش موثری در مصرف بهینه آب، برق و گاز و حفظ محیط زیست داشته باشد.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در شنبه 6 آذر 1400
  • ساعت 01
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 269
Aa