ذاکریان: کارگروه های تخصصی سیاستگذاری و نظارت بر فعالیت سازمان های مردم نهاد تشکیل می شود

مدیرکل اجتماعی استانداری تهران از تشکیل کارگروه های تخصصی جهت سیاستگذاری و نظارت بر فعالیت سازمان های مردم نهاد خبر داد.

  • کد خبر: 323166
  • تاریخ خبر: يکشنبه 3 بهمن 1400 - 13:51

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ مجتبی ذاکریان در هفتمین جلسه شورا و توسعه سازمان های مردم نهاد ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا(س) اظهار داشت: درصدد هستیم با پیگیری مستمر سازمان های مردم نهاد را چه به لحاظ سیاستگذاری، شاخص های ارزیابی و نظارت بر مجموعه ها ارتقا دهیم.

 

وی ادامه داد: نقش این شورا بسیار پررنگ است و باید با نشست های تخصصی سطح شورا فراتر رفته و بتوانیم با سیاستگذاری موثر در توسعه فعالیت های مردم نهاد در امور مختلف قدم های موثری برداریم.

 

مدیرکل اجتماعی استانداری تهران عنوان کرد: در این راستا کارگروه های تخصصی جهت سیاستگذاری و نظارت بر فعالیت سازمان های مردم نهاد تشکیل می شود.

 

ذاکریان سپس گفت: سعی می شود با فراهم کردن زیرساخت های مناسب بر حسب مشکلات و آسیب های اجتماعی در هر شهرستان، سمن و نهاد مردم نهادی متناسب با آن در هر شهرستان شکل بگیرد تا اقدامات به صورت تخصصی پیش رود.

 

گفتنی است در این جلسه پرونده 13 نهاد مردم نهاد در زمینه شروع یا تمدید فعالیت بررسی و طبق نظر اعضا تصمیمات لازم اتخاذ شد.

 

انتهای پیام/

دسته بندی ها