ملکی: عزم جدی استانداری تهران برای راه اندازی بیمارستان ملارد/اعتبار مورد نیاز برای تجهیزات درمانی بیمارستان تامین می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: امیدواریم با همکاری دستگاه ها و پیگیری های این معاونت جهت تامین اعتبار مورد نیاز و رفع نواقص در پروژه، به زودی شاهد بهره‌برداری از این طرح، باشیم.

  • کد خبر: 323108
  • تاریخ خبر: شنبه 2 بهمن 1400 - 16:29

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ عابد ملکی اظهار داشت: یکی از اولویت‌های مهم عمرانی استانداری تهران، رفع موانع ‌و مشکلات راه اندازی و ‌خدمات رسانی بیمارستان 160 تخت خوابی شهرستان ملارد عنوان است.

وی افزود: عزم مجموعه استانداری تهران برای راه اندازی بیمارستان 160 تخت خوابی ملارد جدی است و با اقدامات قانونی و همکاری دستگاه های مربوطه این مهم محقق خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران عنوان کرد: با توجه به تراکم جمعیت حدود 400 هزار نفری شهرستان ملارد و فقر سرانه های بخش بهداشت و درمان در این شهرستان، ضرورت تسریع در تکمیل و بهره‌برداری پروژه مورد نظر را دو چندان نموده است.

ملکی اشاره به پیشرفت 100 درصدی این پروژه در بخش ابنیه و تاسیسات، گفت: تاکنون 70 درصد از تجهیزات و اقلام پزشکی این بیمارستان تهیه و نصب گردیده که بنا به اعلام رئیس بیمارستان 30 درصد مابقی در بخش تجهیزات درمانی، تجهیزات داخلی و اداری نیاز به اعتباری بالغ بر 700 هزار میلیون ریال دارد.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری دستگاه ها و پیگیری های این معاونت جهت تامین اعتبار مورد نیاز و رفع نواقص در پروژه، به زودی شاهد بهره‌برداری از این طرح، باشیم.

انتهای پیام/

دسته بندی ها