سرپرست فرمانداری اسلامشهر عنوان کرد:
توجه به تعلیم و تربیت هدف مهم شوراهای آموزش و پرورش

سرپرست فرمانداری اسلامشهر در جلسه شورای آموزش و پرورش گفت: در اکثر جلسات این شورا مسائل سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مطرح می‌شود و کمتر به محتوا و مسائل مهم توجه می‌شود و این در حالی است که می‌دانیم هدف مهم شوراهای آموزش و پرورش توجه به تعلیم و تربیت است.

  • کد خبر: 323087
  • تاریخ خبر: شنبه 2 بهمن 1400 - 11:40

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر حسین حبیبی ضمن تبریک هفته گرامیداشت شورای آموزش و پرورش با بیان مطلب فوق افزود: باید علاوه بر توجه به مسائل زیرساختی در زمینه تولید محتوای تربیتی نیز با همت بیشتری تلاش کرد و از ظرفیت‌های شهرستان نیز در این زمینه بیش از گذشته استفاده کرد.

وی در ادامه درخصوص برنامه‌های آموزش و پرورش در دهه مبارک فجر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح راویان انقلاب در دهه فجر وظیفه داریم دلایل شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی و افق‌های پیش رو را برای جمعیت دانش‌آموزی شهرستان خانواده‌های آنان تبیین کنیم همچنین میبایست به سمت اجرای برنامه های ابتکاری و متفاوت بویژه در حوزه فضای مجازی حرکت کنیم.

در ادامه این جلسه احمد نادری، سرپرست آموزش و پرورش اسلامشهر نیز در سخنانی گزارشی از فعالیت‌های اجرا شده آموزش و پرورش اسلامشهر از جمله تجلیل از خانواده شهدا، گرامیداشت هفته گزینش، کلنگ زنی یک واحد آموزشی در احمدآباد مستوفی، اخذ 15 سند مالکیت مدارس، تجهیز خانه ژیمناستیک و ... را ارائه کرد.

همچنین در پایان از اعضاء شورای آموزش و پرورش اسلامشهر نیز تجلیل به عمل آمد.