تاکید معاون استاندار تهران بر اصلاح فرآیندها در نظام اداری/اصلاح نظام اداری با هدف اثربخشی در فرایندها به منظور تسریع در ارائه خدمت مطلوب به مردم پیگیری می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران گفت: اصلاح نظام اداری با هدف اثربخشی و کارایی در فرایندها به منظور تسریع و تسهیل در ارائه خدمت مطلوب به مردم پیگیری می‌شود.

  • کد خبر: 322407
  • تاریخ خبر: سه شنبه 21 دی 1400 - 14:50

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ سومین نشست کارگروه توسعه مدیریت و منابع به ریاست محمدمهدی کاظمی و با حضور محسن نایبی معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران، عابد ملکی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران، حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران، تقی زاده مدیرکل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد استانداری تهران و دیگر اعضا برگزار شد.

کاظمی در این جلسه با اشاره به اهمیت برگزاری کارگروه توسعه مدیریت اظهار داشت: فرهنگ اداری زمینه‌ساز اصلی تحولات است که می‌تواند جلوی فرایندهای طولانی، وقت گیر و بدون خروجی را بگیرد.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر اصلاح نظام اداری افزود: اصلاح نظام اداری با هدف اثربخشی و کارایی در فرایندها و روش های اداری به منظور تسریع و تسهیل در ارائه خدمت مطلوب به مردم پیگیری می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با اشاره به تفویض اختیارات به فرمانداری ها و بخشداری ها عنوان کرد: برخی از وظایف استانداری در راستای تسهیل و تسریع در انجام امور، به فرمانداری ها واگذار می شود تا افزایش بهره وری سازمانی میسر شود، البته تفویض اختیارات محدود و در چارچوب مواردی است که امکان واگذاری فراهم شده است.

وی همچنین بر توسعه نظام اداری الکترونیک و تدوین و بهسازی روش های کنترل کیفیت تاکید داشت.

گفتنی است در ادامه جلسه موضوعاتی در مورد معرفی رابطین معاونین و فرمانداری‌ها جهت ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی سال 1400 و همچنین تبدیل وضعیت استخدامی مشمولین ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/

دسته بندی ها