پنجشنبه 27 مرداد 1401
تاریخ : سه شنبه 9 آذر 1400
کد 138524

همراهی و همکاری مجموعه های اداری و اجرایی برای رفع مشکلات مردم ضروری است

شهردار فیروزکوه در نشست مشترک با فرماندار شهرستان اظهار داشت: همراهی و همکاری مجموعه های اداری و اجرایی برای رفع مشکلات مردم ضروری است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، صبح امروز فرماندار شهرستان به همراه معاونین فرمانداری، سرپرست بخشداری مرکزی، سرپرست بخشداری ارجمند و جمعی از مسئولان واحدهای فرمانداری با حضور در محل شهرداری، با شهردار فیروزکوه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار فرماندار شهرستان ضمن تبریک انتصاب شایسته علیرضا صادقی به سمت شهردار فیروزکوه و تقدیر از خدمات ماندگار جعفر پرج در سال های گذشته، خواستار تداوم خدمت رسانی و اجرای پروژه های عمرانی با هدف رشد و توسعه و رفع مشکلات شهروندان در سطح شهر شد.

فرماندار شهرستان در این دیدار ضمن تأکید بر پیگیری از مراجع استانی و ملی برای افزایش درآمد شهرداری از منابع ارزش افزوده گفت: مدیریت شهرداری با توجه به خودگردان بودن آن و لزوم ایجاد توازن لازم در کسب درآمد و هزینه کرد مناسب، مدیریتی دشوار است.

وی با اشاره به اهمیت حفظ نیروهای موجود در شهرداری اظهار داشت: با توجه به تجارب و سابقه شهردار منتخب، انتظار داریم تا با ایجاد زمینه لازم برای ارتقاء شغلی و ایجاد روحیه برای کارکنان، فرصت های لازم برای رشد پرسنل با استفاده از توانمندی آن ها را ایجاد کنند.

معاونان فرماندار نیز در این نشست بر لزوم همراهی و تعامل مجموعه شهرداری و فرمانداری اشاره و خواستار توجه شهردار فیروزکوه به ارتقاء ظرفیت حمل و نقل عمومی در سطح شهر و استفاده بهینه از امکانات موجود برای خدمت به شهروندان شدند.

علیرضا صادقی در این نشست همراهی و همکاری مجموعه های اداری و اجرایی را برای رفع مشکلات مردم ضروری دانست و گفت: برای خدمت صادقانه به مردم نجیب شهر فیروزکوه، با همراهی استانداری، فرمانداری و سازمان های مرتبط، تلاش خواهیم کرد تا عقب ماندگی های شهر جبران شود.

وی با اشاره به سابقه فعالیت شهرداری فیروزکوه تصریح کرد: این شهر متناسب با قدمت و موقعیت آن رشد مناسبی نداشته و باید برای رشد متوازن و مشکلات عدم توسعه نیافتگی آن، بررسی کارشناسی انجام داد.

شهردار فیروزکوه کارکرد متناسب با ظرفیت های شهر را مهم شمرده و اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت و حمایت سازمان های بالادستی همچون سازمان شهرداری ها و دهیاری ها، با در نظر گرفتن پتانسیل های شهر، برای رفع مشکلات مردم، فعالیت خواهیم کرد.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 9 آذر 1400
  • ساعت 07
  • توسط شهرداری فیروزکوه - استان تهران
  • تعداد بازدید 45
Aa